ID:

444

Naam:

triangel / oploopinrichting

Type:

AVM 80 E

Constructie:

dissel, landbouwuitvoering

Bestemd voor wielremmen:

 S P E C I F I C A T I E   O N D E R D E L E N

 

Nr.: + Artikelnummer:

Omschrijving:

1--450020 trekstang met spanstift voor AVM 80
1/1--450107 zware borgstift
1/2--450112 zware borgstift
2--450049 tandsegment v.handremhevel v. AVM
2/1--142990 zeskantbout M 8 x 25
2/2--800435 veerring
2/3--131890 zeskantmoer M 8 links
3--450054 handremhevel kompl.m.tandsegm. AVM
3/1--450102 remhevel
3/2--450103 breekring
4--450050 terugrijsper voor AVM vr 90
5--450104 steunstuk
6--450106 steunbuis
6/1--450108 steunbuis met 3-gats aansluiting
6--011830 splitpen 5 x 40
7--450109 steun/verbindingsstuk
8--450110 overbrenghevel, recht, tot bouwj. 9/78
8--450048 overbrenghevel voor AVM-E 80 uitv. E
9--091310 zeskantbout M 12 x 130
10--450111 beugel links, rechts, vanaf bouwj. 9/78
11--450069 drukstang voor AVM / E 80
12--450113 afstandbus
13--450114 verbindingsstuk
14--450115 ketting kompleet
15--450067 handremstang voor AVM / D
16--450066 demperring 38 x 20 voor AVM 80
17--450034 aansluitstuk voor AVM 80
18--450060 aantrekdemper voor AVM
19--450035 drukstuk voor AVM 80
20--450059 drukveer voor terugrijsper AVM
21--450057 snapper v. AVM 250.99.130.35.04
22--450058 snapperveer v. AVM 05.99.260.34.09
23--011390 moer zelfzekerend
24--450052 glijplaten voor AVM
25--450116 triangel alleen volgens maatopgave!!
26--450117 bout met kleine kop
27--450118 ring
28--011760 splitpen 4 x 35
29--450119 ring
30--450120
bout met kleine kop
31--450121
ring 32--450122
afstandbus 33--006020
veerring B 12 34--004950
borgmoer M 12 gegalv. 35--227260
zeskantbout M 12 x 40 36--004950
borgmoer M 12 gegalv.
Terug naar het overzicht Peitz